Department of industrial automation Department of laboratory equipment
Falowniki toshiba S15
Falowniki Toshiba

Falowniki Toshiba są uniwersalnymi napędami, przeznaczonymi do sterowania urządzeniami ze zmiennym lub stałym momentem obciążeniowym. Falowniki Toshiba dzielą się ze względu na moc oraz aplikację, wyróżniamy VFS15, VFNC3S, VFAS3, VFMB1, VFFS1.

Maszyna-wytrzymalosciowa-m100
Tunel suszący UV firmy Technigraf

Tunel suszący UV firmy Technigraf – seria Mini to małe tunele suszące z regulowaną prędkością przesuwu pasa i – opcjonalnie – z regulowana mocą lampy UV. Służą do utrwalania farb UV, klejów, lakierów na płaskich materiałach jak papier, tworzywa sztuczne, szkło, metal

Tunel-suszacy-TECHNIGRAF
Tester momentu obrotowego

TT-QC - miernik momentu obrotowego do sprawdzania narzędzi zarówno ręcznych, impulsowych, elektrycznych jak i pneumatycznych (model specjalny QCM). Wytrzymała obudowa, niewielkie rozmiary, zakres pomiarowy już od 0,07Nm, maksymalnie do 1016Nm.

Tester momentu obrotowego
Tester ścieralności
Tester ścieralności metodą Sutherlanda (Ink Rub Tester)

Ink Rub Tester działający wg metody Sutherlanda przeznaczony jest do badania odporności nadruków na ścieranie. Znajduje zastosowanie na papierach, kartonach, tekturze, folii, laminatach i etykietach.

Ultradźwiekowy miernik grubości TI-007
Ultradźwiekowy miernik grubości

TI-007 to ultradźwiękowy miernik grubości ścianek rur, kontenerów, kanistrów i innych zbiorników do których dostęp jest tylko z jednej strony. Sonda, o odpowiednio dobranej częstotliwości, wysyła sygnał, który odbijając się od pierwszej przeszkody (np. tylnej ścianki)

Partners

Assets of KonTech

Growth

Growth

Complexity

Complexity

Support

Support

25 years of experience

25 years of experience

Przedsiębiorstwo Inżynierskie KONTECH Sp. z o.o.
Ogrodowa 74 91-071Łódź
Industrial automation 42 253 45 41-44 w.111 603 884 984
Laboratory equipment 42 253 45 41 609 199 318